menu

Kariéra

Tahle práce
tě bude bavit!

Martin | IT Manager

U nás
zažiješ pohodu!

Fany | Social Media Analyst

Přidej se
k nám do týmu

Petr | Helpdesk

Hledáme parťáky
s radostí ze života

PHP Back-end
Developer

Zásadní
logika projektů

Na této pozici budeš pracovat v týmu společně s projektovými manažery, svým nadřízeným a ostatními developery. Tvým úkolem bude rozvíjet stávající aplikace, které jsme vytvořili pro naše klienty, a pracovat na nových.

více

Customer Care Specialist

Buď oporou pro naše klienty

Do týmu zákaznické péče hledáme nového člena, který rád komunikuje. Čekají na tebe telefonické a e-mailové požadavky od zákazníků, které je potřeba dotáhnout k vzájemné spokojenosti.

více

PPC Specialist Senior

Tvoř s námi úspěšné online kampaně

Do našeho týmu hledáme posilu, kterou baví PPC. Na této pozici budeš navrhovat, spravovat a vyhodnocovat online kampaně našim klientům.

více

Front-end Developer

Front-end s radostí ze života

Na této pozici budeš pracovat v týmu společně s projektovými manažery, svým nadřízeným a ostatními developery. Tvým úkolem bude práce na stávajících aplikacích a webech, které jsme vytvořili pro naše klienty, a pracovat na nových.

více

Copywriter

kreativní pisatel

Aktuálně hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici Copywriter, která/ý se dobře orientuje v digitálním světě. V této pozici budeš vytvářet atraktivní obsah příspěvků na webu a sociálních sítích pro naše klienty. Budeš se podílet na tvorbě content plánů a strategií.

více

Datový
Analytik

Datový analytik s radostí ze života

Na této pozici budeš analyzovat datové soubory, hledat souvislosti mezi čísly, analyzovat je a interpretovat.

více

Přidej se k nám

Tým Adbros